Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Driver sorrend felcserélésből...

Driver sorrend felcserélésből lehet probléma?

Figyelt kérdés

A drivereket WLAN--->AUDIO--->VIDEO--->CHIPSET sorrendben raktam fel, pedig pont fordítva kellett volna...


Lehet probléma?


2014. márc. 12. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ehh, hát nem tudom ,nekem problémám nem származott még abból ha bármit is fordítva raktam volna fel.. meghát nem is hallottam még ilyenről, hogy sorrend..pedig már több mint 10 éve gépezek..
2014. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2014. márc. 12. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
ha felismert mindent akkor nem, max abból lehet ha raknád fel az egyiket és egy másik miatt nem ismeri fel, vagy nem fogadja el, pl notinál a prociba integrált vga és csak utána tudod a másikat is felrakni, addig nem engedi
2014. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt gond a felismeréssel...
2014. márc. 12. 14:56
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Van egy logikai sorrend, ahogyan célszerű telepíteni a drivereket, de ez nem kötelező érvényű. Végülis az a lényeg, hogy mind fent legyen, ami szükséges.

A logika azt diktálja, hogy először az alaplapi illesztőket tegyük fel (Chipset, stb), hogy garantáljan működjön minden fontosabb az alaplapon. Ezek egy része magától is feltelepül, a többit kell manuálisan. De ha eredeti lemezről telepíted, ott látod is a javasolt sorrendet. Aztán utána jöhet a videókártya, ha már normálisan működik, akkor a hangkártya, végül az internetkapcsolathoz szükségesek (LAN, WLAN stb.)


De ez nem szentírás, a legfontosabbak a Windows telepítésével felkerülnek.

2014. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!