Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek biztonsági mentése...

Szerintetek biztonsági mentésekre melyik adattároló alkalmazása éri meg a legjobban /melyik a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

Merthogy jó lenne lementeni pl. az AppDatát, hogy a mentéseim megmaradjanak, nem tudom, mennyi lenne a normális, nálam ez úgy 6 giga, igen, hard gamer vagyok, mert gondolom 400 GB játék soknak számít :D

Szóval. Meg még van jó néhány fontos fájlom, meg persze a konfigurációbeállításokat is le kellene menteni, meg ilyesmik, és, mint ilyet, úgy 100-200 GB terjedelemben egy 10 kbit/seces feltöltési sebességgel cloudra nem lenne célszerű feltuszkolni. Ezért kéne valahogy lementeni. Nem újraírható technológiák kizárva. Nekem a legolcsóbb mód kéne, de mondom, 200 GB legalább.


2014. márc. 12. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Most, csak, dicsekedni, akarsz, vagy mi, hogy te milyen, hard gamer, vagy.

A legolcsóbb, mód, a, memória, kártya.

2014. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem dicsekedni akarok, hanem az itt élő troll barátaimmal megértetni, hogy hogyan lesz egy csakis fontos fájlokból álló adathalmaz 200 giga. Ha nem érted, akkor még túl keveset gyakorikérdéseztél. Egyébként memóriakártya? Na.

200/8=25. 25*2500 Ft(/memóriakártya)=62500 Ft. Szólj, ha benéztem valamit. És még akkor ráadásul olvasót is kéne vennem hozzá, mert nincs. Egy 500 GB-os külső(!) HDD úgy 17000 Ft. Namost. Ennél olcsóbbra gondoltam.

2014. márc. 12. 18:48
 3/8 A kérdező kommentje:

Na, jó. 2100 egy átlagos 8 gigás ára.

Az csak 52500 :D.

2014. márc. 12. 18:52
 4/8 Tengor ***** válasza:

Csak a HDD jöhet szóba. A lemezes megoldások drágáka, időigényesek és nem is túl megbízhatóak és csak korlátozottan újra írhatóak.

2-3 játék árából simán megvan a HDD, szal biztosan belefér a keretedbe.

2014. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írta. 200-400 GB esetén csak is a vinyó jöhet szóba, mert ennél csak drágább megoldások vannak!
2014. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

HDD!

Nekem is csücsül pár a polcomon mentésekkel :)


Esetleg floppy? >:3 ( nyugalom, csak vicc)

2014. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, miért nem gyártanak ultra-floppykat, mondjuk DVD alapelvén? :D
2014. márc. 12. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek is? Ott van a Bluray!
2014. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!