Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen weboldalról érdemes...

Milyen weboldalról érdemes számítógépet/hardvereket rendelni, ami megbízható és viszonylag olcsó is?

Figyelt kérdés
Én az ATX computerset ismerem, tőlük már többször vettem cuccokat, csak néhány termék drágának tűnik nekem. Ha esetleg tudtok javasolni valami oldalt azt megköszönném! :D
2014. márc. 14. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Megbízható(nagyon): Ipon(de drága is)

jót is rosszat is hallani róla(de viszonylag(nagyon)olcsó:Pcx

Nekem iponról van, nem volt semmi baj. :)

2014. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a múlt hónapban raktam össze egy gépet, a régiből csak a táp került az újba. A rendeléskor csak az volt szempont, hogy személyesen lehessen átvenni, a lakhelyemhez viszonylag közel legyen az üzlet (sok ilyen van), és abból az üzletből rendeltem, ahol az adott hardvert a legalacsonyabb áron kínálták. Nem érdekelt, hogy megbízható az üzlet vagy nem, mert én már többször rendeltem alkatrészeket és még soha nem találtam különbséget megbízható és nem megbízható üzlet között.
2014. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!