Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nekem egy ilyen alaplapom...

Ha nekem egy ilyen alaplapom van akkor milyen fajta csatlakozású hangkártyát vegyek?

Figyelt kérdés

itt a link az alaplaphoz és hogy milyen!

én nem tudom eldönteni hogy PCI vagy PCI-E csatis az alaplap! itt a link: [link]


és ez a hangkártya jó lenne?:Genius SoundMaker Value 5.1V2 PCI



2014. márc. 16. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kis lap:D

Van rajta PCI-E és PCI csatoló is, jó az a hangkártya bár nekem jobban bejönnek az Asus Xonar-ok.

2014. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi nem rossz az asus de egy picit drága óó meg még egy ha megveszem a hangkártyát akkor lesz a gépemen stereo mix?vagy így ennyire nem vagy benne? :DD
2014. márc. 16. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt már nem vágom, de nyugodtan veheted ezt is, van a lapodon PCI csatoló, tehát lesz hová csatlakoztatni:)
2014. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok ok és köszi ha valami folytán nem lenne jó online rendelésnél vissza lehet küldeni a terméket?
2014. márc. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!