Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni a...

Mennyiért tudnám eladni a Dell Inspiron N5110 márkájú használt laptopomat?

Figyelt kérdés

Egy 3 éves laptopról lenne szó. A hibái: Az akkumulátor nem működik, néha tölt, néha nem. A töltő a napokban romlott el, érintkezési problémája van de forrasztható. Ezen kívül csak karcok vannak rajta.

Processzor: i7-2630QM, RAM: 8GB , HDD: 500GB , 15.6colos képernyő. A kérdés ugyebár az hogy mekkora összeget kérhetek el érte. Az eredeti ára 205Ezer Ft volt, én olyan 140re gondoltam.



2014. márc. 16. 16:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Jó ha eltudod adni 40 ezerér
2014. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hasznaltan az ara kb.ott van ...de hogy biztosan el tud adni a ala kellene menni ...csak azert mert egy i7-s van benne ,nem biztos hogy valaki kifizetne a plusz 30-40 eFt-t
2014. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

#1

jo ...40 eFT -en is adok erte ;-)

2014. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azért ennyire ne szálljunk el. Nem vagyok én sem hülye. manapság 8GB laptop ramot ha veszel 30ért. Simán Bf4ezek valamint Thiefezek vele Medium-High beállításokkal. Aki nem ért hozzá az minek válaszol? Sosem értettem...
2014. márc. 16. 16:52
 5/21 anonim ***** válasza:

bocs ,de hogy mire hasznalod ,az rad tartozik..

hogy a leendo vevo nem pont azokat a dolgokat fogja ertekelni az is biztos


ezzel azt szeretnem mondani ,hogy 3. generacios intel laptopok vannal 150 eFT korul, es a haswell-ek ara is potyog lefele ,mert jon a kovetkezo szeria meg az idei evben ...akkor miert lenne kapos egy 2. generacios i7-s???

2014. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudom jól hogy csak 2. generációs, és hogy már olcsóbb egy 4. generációs...bár nem i7, max i3. De 40 ezer...ne hülyéskedjünk.
2014. márc. 16. 17:44
 7/21 anonim ***** válasza:

az hogy mennyi er ,az egyik resze

az hogy talalsz ra vevot ,aki ki is fizeti erte azt az osszeget. na az mar erdekesebb dolog

persze ,hogy tobbet er ,mint 40 eFt , de csak akkor ha a vevo is kiadja erte a penzt ..

ha ki tudod varni a megfelelo evot ,nyert ugyed van

ha nem es kell a penz ,akkor bukta

2014. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az n5110 egy híresen rossz széria, alaplaphiba kb biztosított, új lap 60-90k bele ha nincs gari, ez a vagy tölt vagy nem meg valszeg pont az lesz.


Azért mert papíron erős a hardver, ez a gép még mindig a dell legrosszabb laptopja címet viseli, és örülj, ha 60k-ért egy balekra rá tudod sózni, mert erre bármennyi ft csak kidobott pénz, kb olyan mint egy dinamit, aminek meggyújtották a zsinórját azzal a hibával, amit írtál. Hírdesd 70k-ért, ha jön egy balek add neki 60-ért, és örülj, hogy nem buktad azt a 60k-t is, mert ha nálad hal le teljesen az alaplap, 60-90k Ft alatt nem úszod meg, akkor meg már inkább a kuka.

2014. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
De különben prohardveren van egy ilyen mennyit ér topic, áraztasd ott be, ha nekünk nem hiszel.
2014. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A hibái: Az akkumulátor nem működik, néha tölt, néha nem.

A töltő a napokban romlott el, érintkezési problémája van de forrasztható. Ezen kívül csak karcok vannak rajta.


töltő? talán le eset?


Na ezért 40 ezer

2014. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!