Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2133Mhz ram és i7 4820k?

2133Mhz ram és i7 4820k?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi hogy ez a ram: [link]


Jó lenne egy i7 4820k-hoz? Mert én úgy láttam hogy 1866Mhz-ig támogat, de valahol olvastam hogy átlehet állítani vagy valami ilyesmi hogy támogassa... Akkor ezt a RAM-ot nem használhatom csak 1866Mhz-et?



2014. márc. 17. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ilyen is bőven elég:

[link]

Minek 2133Mhz? Melyik van meg a 2 közül(i7 v. RAM)

2014. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
főlősleges érdembeli javulásokra nem kell számítani az meg hogy olvastad valahol és valamit kell át állítani kevés mert lehet az időzítésekkel is el kell játszanod biosban ha feljebb akarod rántani a memóriát .. de őszintén ha memóriát nem tudod húzni akkor mért vettél i7 4820k procit mivel "k" végződés azért van a végén mert cpu zár mentes az az tuningolni lehet és ha a pcoi tuninghoz sem értesz akkor tök feleslegesen vásároltál drágábban ilyen procit.. tipikus vér pistike mindenből a legjobb de azt sem tudja mire való..
2014. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!