Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik erősebb? Pentium 4 D...

Melyik erősebb? Pentium 4 D 3Ghz vagy Amd Athlon 64 3200+ 2,2Ghz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

Gyakorlatilag mindegy, de tényleg.

Csak azért irok hogy megtudjam, mi indokolja a kérdésed?

2014. márc. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nyilván egyik sem egy erőgép, de mégis érdkeel hogy számszerint melyik erősebb és miben, ahogy egykét grafikonon látom azért az athlon néha elpofozza ezt a pentiumot...
2014. márc. 18. 00:00
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
De miért érdekel, ilyet szeretnél venni? Vagy iskolai feladat? Vagy ott van két régi gép és nem tudod melyiket válaszd, vagy miért? Nem cikizlek, csak próbálom elképzelni miért érdekel ez valakit 2014-ben.
2014. márc. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mi az hogy mér foglalkozom vele? Tuti jó kis gépek ezek, amire nekem kell tökéletes, nem is értem a kérdésed, egy fasza win7-el meg dedikált vga val sok rammal simán használható filmet nézek rajta meg netezek, torrenttezek, meg egykét korabeli játék amik szépen elmennek...

Nem tudom melyikket használjam inkább. Melyiket tegyem rendbe makulátranra.Ja és van egy 15 éves alig használt laptopom is és az nagyon jó állapotban van és imádom tökéletes nem is kell ennél jobb.

2014. márc. 18. 00:20
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

"imádom tökéletes nem is kell ennél jobb"


De ha ezzel boldog vagy akkor mi a kérdés? Vagy csak közölni szeretted volna ezt a világgal?

A mobiltelefonomba komolyabb kütyü van mint ezekbe.

Meg hogy kell ezt makulátlanra vágni, ezt is elmesélhetnéd, kiváncsian várom.

2014. márc. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát én azt elhiszem hogy neked a telefonodban is komolyabb SoC van biztos a telód is jobb enyémben csak egy egymagos Snapdragon van. De nekem ez így jó, nem fogok méregdrága kütyüket venni amikor ez is teljesen jó nekem arra amire kell...rendbevágni azt jelenti nekem hogy kitakarítom a hűtőt a házat mindent, majd minden meghajtót leformázok és újratelepítem a rendszert majd minden drivert letöltök a gyártók honlapjáról és ennyi...teljesen jól működik a gép:)

Szeretek ezekkel babrálni fejlesztgetni hobbiból.

Nem tudom mit kötekedsz itt csak egy kérdést tettem fel amire nem bírsz érdemben válaszolni.

Am milyen kocsid van? Csak úgy érdeklődök mert nekem ott áll a garázsban egy szaros 175 lovas passat 6, de gondolom neked ennél is faszább van.

2014. márc. 18. 00:51
 7/18 anonim ***** válasza:
22%

Az első mondatom volt a válasz, ráadásul szó szerint értelmezendő, hogy ezt nem tudod feldolgozni az a te dolgod.

[link]


Na várjál már hogy kell ezt elképzelni, kiszállsz a názáreti passatodból a Deák téren, felcsapod a 15 éves laptopodat és nekiállsz internetezni? Buknak a jelenetre a csajok?


Ha leformázod a merevlemezt attól jobb lesz neki? Neked igen, azt már átlátom, hogy miért azt nem tudom, de a merevlemez formázása az ilyen tisztitókura vagy ilyesmi?

És utána újrarakod a drivereket... miért, eddig nem volt rajta? Biztos volt, hisz azt irtad tök jó a cucc, nem is kell jobb.

Mindegy, te újrarakod, biztos, ami biztos. Mostmár akkor ez olyan jó hogy nagyon jó.

2014. márc. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled kérdező. Ami jó és használható arra vigyázni kell és nem elpocsékolni. Azt mondanám hogy a Pentiumot tedd rendbe és használd egészséggel.

Üdv.

2014. márc. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Te állat, hát miután bootolt a lemezről a windows telepítője...mielőtt továbblépek a telepítésre, beállítom hogy töröljön is le mindent a merevlemezről. Hát a drivereket nyilván újra fel kell rakni egy friss rendszertelepítés után nem de?

Ha kiszállok a kocsimból és neadjisten a kezemben van a laptopom a lányok nem azt figyelik(megjegyzem 90% nak fogalma sincs hány éves laptop van a kezemben)

hanem a kisportolt izmos felsőtestem melyért nagyon keményen megdolgoztam és amilyen te sosem leszel mert inkább a 16 magos géped előtt kivered.

A deák téren nem mostanában fogok kiszálni a passatomból mert vidéki sunkó paraszt vagyok. Sokat foglalkozom lovakkal, a bevételem egy része is lovagoltatásból van.. Elnézést a hibákért, késő van és az ultrafos egymagos telómról írok.

2014. márc. 18. 01:34
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

De miért rakod újra, hisz tök jó, te irtad.


Eszembe jutott még valami, ha következetes lennél ehhez a 'ne dobjunk ki semmit ami még mert még biztos jó lesz valamire' gondolatvilágodhoz akkor neked Trabantal kellene mászkálnod vagy tévedek?

Miért nem mászkálsz Trabantal? Az is tök jó. Van kormánya, ülések, négy kerék, hát miért is ne, mi baj vele?

2014. márc. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!