Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan Pc ház, amibe illeszkedi...

Olyan Pc ház, amibe illeszkedik az alaplap? (ASUS P8Z77-V LX)

Figyelt kérdés

Alert: még sosem szereltem össze PC-t, de Pc-s dolgokból haladó vagyok és nagyjából videók alapján beazonosítottam mit hogyan kell összerakni.


Már elméletben megvan minden alkatrész és már csak a ház kiválasztása maradt hátra. A gond az, hogy a youtube videókon az USB/HDMI portok ott vannak az alaplapon, ahol a házon ki van alakítva a hely, viszont ahogyan nézem az árukeresőn, az alaplapok portjai egy oldalon vannak, az összes pc házé pedig máshol. PL: az alaplapon "bal oldalon" van az összes port, de a házakon van elől is egy kevés más sorrendben, meg hátul is. Hogy lehet kiválasztani a megfelelő házat?

ASUS P8Z77-V LX Alaplap



2014. márc. 18. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A méretet nézed de mondok egyet ha megmondod mennyid van, a másik kérdésednél írtam, hogy Haswell-t vegyél.
2014. márc. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja hogy haladó szinten vagy
2014. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az összes számítógép háznak hátul és a jobb oldalon álló helyzetben van az alaplapi kivezetéseknek kialakított hely.

Az alaplap amit írtál nagy méretű, tehát ne mikro házat válassz hozzá.

Ha olyat nézel, amin elölről három optika (DVD meghajtó) hely van, abba biztosan belefér a lapod.

Ha nagyon hosszú videokártyád van, akkor figyelni kell a ház mélységére is.

2014. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!