Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy 3TB-os...

Szeretnék venni egy 3TB-os HDD-t, lehet vele gond?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ugye helyből sose elég, úgyhogy gondoltam, hogy beruházok egy új vinyóra, egészen pontosan ezt néztem ki magamnak:


SEAGATE Barracuda Desktop HDD: 3TB 7200rpm 3.5" SATA3, 64MB Cache ST3000DM001


Viszont olvasgatás közben belefutottam olyan dolgokba, hogy lehet velük gond, mert a rendszer nem észlel belőle csak kb. 2 TB-ot, a többit pedig elég nehézkes előteremteni. Nekem Windows 7 64 bites rendszerem van, meg ha szükséges egy ASUS B75M-A alaplapom. Elképzelhető, hogy lesz vele gond, vagy valószínű, hogy nem? Mert van belőle egy 2 terás verzió is, amivel már minden bizonnyal semmi gond nem lesz, akkor azt veszem, de a 3 terás nemcsak hogy jobban hangzik, több is a hely, meg egy pár ezressel drágább csak ahol veszem, ami nem lenne gond.


Vélemények?



2014. márc. 20. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
windowsnak nincs hozzá csak az alaplapnak és az alaplapod támogatja tehát igen fel fogja ismerni
2014. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!