Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem naponta többször is...

A gépem naponta többször is újraindul, vagy kikapcsol, és nem lehet rögtön újraindítani, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Szóval, itt van a tipusa asus m5a97 r2.0 alaplap, fx 8320 processzor, és egy r9 270x kártya, a hőmérsékletük 55 és 50 foknál fentebb soha nem ment, nem a gyári hűtő van a procin sem, hogy a túlmelegedés lenne az oka.

Nos a tápom pedig egy fsp raider 550w. Már többször is észrevettem, hogy mikor így kikapcsol a gép, és csak úgy tudom újraindítani, hogy a tápon a kapcsológombot ki és újra bekapcsolom, akkor közben ahogy a kapcsolás feléhez érek egy kis sercegő hangot hallok..mi lehet ez? talán ezért lehet ez a sok újraindulás? hibás lenne a táp?? A gép kb 4 hónapos.


2014. márc. 21. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a táp miatt csinálja, de elég valószínű. Én kicserélném, nehogy egyszer csak ki kelljen dobni az egész gépet.
2014. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még milyen okai lehetnek?
2014. márc. 21. 15:52
 3/6 A kérdező kommentje:

sokszor úgy van, ha kikapcsol, hogy kapcsolom vissza, bekapcsol és rögtön áll is le, aztán olyan is volt, hogy már be sem kapcsolt, csak másnap reggel.

Processzor lehet? vagy mit mondanátok még?

2014. márc. 21. 15:58
 4/6 A kérdező kommentje:
és mellesleg garanciába van minden, mit mondjak, ahonnan vettem?
2014. márc. 21. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt mond amit észlelsz és mire tippelsz mi lehet a gond.

Szerintem is valami a táppal van.

2014. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BM-Striker ***** válasza:
Garanciáztasd a tápot.
2014. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!