Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van egy AGP-s alaplapom,...

Ha van egy AGP-s alaplapom, akkor ugyanugy bármilyen videókártyát beletudok rakni, ami AGP-s? Úgy mint a PCI-E-nél?

Figyelt kérdés

És van egy processzorom,amiben egy ős Intel Celeron 2.4Ghz(Egy mag) van. (128K Cache, 400 MHz FSB)

És ez Socket 478,szóval hogyha én akarok ebbe jobb procit venni,akkor csak socket 478-as procik jók bele? néztem P4-es 3Ghz-s a legjobb hozzá.

Milyen AGP-s videókártyát ajánlanátok hozzá?


2014. márc. 23. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a gépet nem érdemes fejleszteni. Max használtan szerezhetsz hozzá cuccokat (ramot még újonnan is), de sokkal jobban megérné új gépet venned.
2014. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Te egy kérdésemre sem válaszoltál!!

Nem érdekel hogy nem éri meg, de csak netezni kell.

2014. márc. 23. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:

1. igen csak a 478-as procikat lehet beletenni, mást ne is próbálj bele..

2. az AGP olyan régi hogy csak egy VGA-t találtam amit még lehet venni ha egyáltalán van még raktáron [link]

3. a mai weboldalaknak és böngészőknek is már azért kell egy normális erejű gép külömben olyan lesz az egész mint egy diavetítő.. ez a gép már szerintem kevés lesz.. a táblagépem sokkal erősebb mint ez a gép amit itt leírsz és még azon is nagyon lassan töltenek be a nagyobb erőforásigényű oldalak (pl: facebook) szerintem érdemesebb lenne vaterán valami régi használt konfigot venni abból a pénzből amit a VGA-ra és a procira akarnál költeni...

2014. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!