Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet tenni, ha a laptop...

Mit lehet tenni, ha a laptop nem ismeri fel a külső meghajtót? Egyszerűen "nem látja"! Újraindítottam, kihúztam, bedugtam, együtt újraindítottam őket. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 20:54
 1/5 Tengor ***** válasza:
Próbáld meg másik géppel is, és akkor kizárható, hogy a meghajtónak van baja v. a laptopnak.
2014. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam másik két géppel is. Az egyik felismerte egyszer, de utána akárhányszor próbáltam újra, többet sosem. A harmadik egy asztali gép volt, azzal működött rendesen. Sajnos az a gép nem az enyém és már nem elérhető számomra, szóval azzal nem megyek semmire, hogy az felismerte.
2014. márc. 26. 08:39
 3/5 Tengor ***** válasza:
Van külön tápegysége? 1 v. 2 USB-ről veszi fel az energiát?
2014. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy adaptere, amin keresztül veszi az áramot. Egy másik zsinór USB véggel megy a laptopba. Úgy nézem, hogy az áramot veszi rendesen, mert a fény folyamatosan vagy villogva bekapcsolódik rajta, amikor be van dugva.
2014. márc. 26. 09:14
 5/5 Tengor ***** válasza:
Akkor elvileg energia hiánya sem lehet. Lehet, hogy rossz a rack.
2014. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!