Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tud lejátszani a...

Bakó László Ábel kérdése:

Miért nem tud lejátszani a laptopom bizonyos videókat?

Figyelt kérdés
A laptopom windows8-as, teljesen hibátlan állapotban van, az összes youtube linket lejátsza, de vannak oldalak, ahonnan a videókat nem tudja megnyitni és lejátszani (pl. a TV2-re feltett filmek videói). Ez miért van?
2014. márc. 26. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

azt hiszem ahhoz microsoft silverlight kell. [link]

vagy lehet hogy flash. nem tudom. nem a gépedtől függ hogy mit játszik le, hanem attól hogy mi van rátelepítve.

2014. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Van telepítve flash player?

Anélkül indavideo meg ilyesmi nem fog menni.

A firefox ilyenkor szépen ki is írja, hogy hiányolja a plugint.

2014. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van AdBlock telepítve akkor azért nem játsza le a tv2-őn a filmeket. Ha ki kapcsolod hogy ne menjen azon az oldalon akkor le fogja játszani. ( Én is így jártam )
2014. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!! :)) nincs sem Flashplayer-em, sem AdBlock-om, bár ebben az utóbbiban nem vagyok biztos. Ha nincs ilyenem, akkor feltelepítek egy FlashPlayer-t. :) Mindent köszi! :)
2014. márc. 27. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!