Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám megszüntetni a...

Hogyan tudnám megszüntetni a problémát?

Figyelt kérdés
Második napja fordul elő, hogy amikor a rendszer egy hangot akar lejátszani azt elkezdi, és nem hagyja abba, olyan mintha egy végtelen visszhang lenne. Frissítettem a hangkártya driverét, utána jó is lett, de ha ki- és vissza be kapcsolom megint elkezdi. Most már a driver frissítése se segít. Ha a hangerő szabályozó csúszkát mozgatom 39 alatt nem erősödik, de ha felé viszem saját magát felerősíti a hang. Az alatt a bizonyos határ alatt még viszonylag lehet hallani a zenét, de ha feljebb viszem fokozatosan felemeli a hangerőt. Azért ide írtam mert hangkártya problémára gyanakszom, elnézést ha tévedtem. Vírus nincs, egész rendszer vizsgálva.
2014. márc. 26. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is hangkártyta problem :D

Probáld azt mikor ezt csinálja, akkor feladatkezelő -> folyamatok és ott állítsd le azt AMIT megnyitottál vagy lejátszassz éppen.

2014. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindegy mit játszok le, a rendszerhangokkal is ugyan ezt csinálja. Ide értem pl. a hibaüzenet hangját. Feladatkezelőbe leállítottam mindent ami nem szükséges, de ezek ellenére is fenn áll a probléma.
2014. márc. 26. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!