Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Smart TV és a hálózat. Hogy...

Gyulafi kérdése:

Smart TV és a hálózat. Hogy lehetne hogy oda vissza lássam a fájlokat?

Figyelt kérdés
A Smart TV-m, összekötöttem a hálózattal. A TV-vel, látom a PC-n megosztott mappákat. Az lenne a kérdésem, hogy a PC-n nem lehetne valahogy látni a TV-re csatlakoztatott USB eszközt? Mert én azt szeretném hogy ne kelljen állandóan ki be húzogatni a pendrive-ot, hanem a TV-ben hagyva, simán átküldöm a gépről.

2014. márc. 27. 20:32
 1/4 Tengor ***** válasza:
A TV nem műsorszórásra való. A gyári szoftvere valószínűleg nem tudja ez. Miért nem a PC-be dugod az USB-t és akkor tudja olvasni a PC és a TV is.
2014. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ha a PC-be dugom, ott látja a TV, de akkor zúgatnom kell egy áramzabáló számítógépet, ha filmet szeretnék nézni.

Vagy marad a régi verzió, hogy ki be húzgálom a külső vinyót a TV és a PC között, amit nagyon unok. Azt hittem ezt meglehet oldani egyszerűbben is, Hogy a TV-be dugott külső vinyót, a PC-vel a hálózaton elérem.

2014. márc. 28. 08:39
 3/4 Tengor ***** válasza:
Mi a TV pontos típusa?
2014. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A TV-m tipusa: Orion T 32D/LED-es/SMART

Olvastam hogy léteznek ilyen hálózati tárolók. Azt hiszem ez lenne az én problémámra a megoldás, de hát azok meg örült összegekbe vannak. Csak bosszant a dolog, hogy miért kell még egy kütyü, amikor a TV gyönyörűen kezeli a hálózaton a fájlokat. A külső vinyón is szépen megtalál minden. Akkor miért nem lehet a kettőt egybe gyúrni, hogy a pc is lássa a TV-be dugott vinyót :(

2014. ápr. 1. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!