Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért világít be sötétben a...

Miért világít be sötétben a fehér notebooknak a fedőlapja? (Kép lent) Ez normális?

Figyelt kérdés

Az utolsó kép vakuval készült, csak sötétben látszik! Kérdezném, hogy másnál is így van? Ma vásároltuk a notebook -ot az edigitalból (Asus X551CA). Plusz a bal zsanérja mellett lévő műanyag nem illeszkedik tökéletesen. Meglehet, hogy egy brakkos darabot fogtunk ki?

A kijelző mögött nem kellene lennie egy fedőlemez félének?

Köszönöm! :) Üdv!


[link]


[link]


[link]


2014. márc. 27. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normális.

Vigyétek vissza. Kéne ott lennie egy fedőlemeznek.

2014. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez tapasztalat? :)
2014. márc. 27. 22:53
 3/12 A kérdező kommentje:
Visszavisszük! Reméljük nem lesz gond és gond nélkül kicserélik!
2014. márc. 27. 22:53
 4/12 Smittes ***** válasza:
100%
Ez nem normális dolog...ha 3 napon belül vagytok akkor cseregarancia ha nem -> fogyasztóvédelem.
2014. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Smittes ***** válasza:
74%
Mármint ha nem cserélik ki, hülyén fogalmaztam, elnézést.
2014. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen segíségeteket! Vissza is vittük és ki is cseréltük! :) Használatu útmutató szerint, most 3 óráig töltőn hagyom, azután rögtön kipróbálom (Még egy óra van hátra) :)
2014. márc. 28. 12:04
 7/12 A kérdező kommentje:
No, kipróbáltam, de sajnos ez is ugyanilyen :(
2014. márc. 28. 13:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látszik ez amolyan szériahiba. Ha nem zavar akkor nem foglakoz vele, viszont ettől függetlenül ugyanúgy nem normális dolog.
2014. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ilyet még nem láttam :D


De azt mondták szemnek jó ha sötétben gépezésnél van háttérfény :D

2014. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A notebook tökéletesen működik, nincs gond vele, klassz minden! A kijelzőnél sem világít be semmi, egyedül a hátlapjánál átjön a fény. Csak azt nem értem, hogy hogyan (think) Meg miért ilyen kocka üreges az a lyuk, egyebek (think). Arra is gondoltunk, hogy a fehér színű kasztni miatt jön át könnyedén a fény.
2014. márc. 28. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!