Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Okostelefont mennyire könnyű...

Okostelefont mennyire könnyű lehallgatni?

Figyelt kérdés
M.helyünkön sajnos felmerült a gyanú, hogy lehallgatják a telefonjainkat. Ehhez fizikailag hozzá kell férjenek a mobilunkhoz, hogy elhelyezzenek benne egy ilyen szerkezetet? Esetleg a cég wifi-jén keresztül is lehetséges lehallgatni a beszélgetéseket? (magán telefonokról van szó, nem a cégesekről).
2014. márc. 27. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ki a szolgaltato?
2014. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
T-mobil
2014. márc. 28. 00:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Es mibol gondolod hogy lehallgatjak? Mik a gyanuk?
2014. márc. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Állásinterjún voltam egy cégnél, és a magántelefonomon beszéltem le, és még aznap megtudta a közvetlen felettesem pontosan, hogy hova megyek, még az utca házszámot is tudta.


Az irodában rajtam kívül nem volt senki, ráadásul kimentem a folyosóra, és ott beszéltem meg. Felvettek amúgy ahhoz a céghez (áprilisban kezdek is). Annál a cégnél, ahova felvettek, nincs ismerőse a felettesemnek.


Más kollégák is jártak hasonlóan.

2014. márc. 28. 00:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet valaki hallotta a beszelgetest. Minden fonoknek vannak besugoi, akik tudnak egyet s mast a munkatarsaikrol es tovabbitjak azt a felettesuknek.
2014. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a folyosón és az irodában van inkább kütyü? (és nem a telefonban).
2014. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Senki sem hallotta. Olyan az épület kialakítása, (tiszta üveg mindenhol a fal) hogy látnám, ha valaki akár 20-30 méteres távolságra lenne tőlem...
2014. márc. 28. 00:26
 8/16 A kérdező kommentje:
A folyosón biztos nincs, mit mondtam, tiszta átlátszó üveg a fal mindenhol.
2014. márc. 28. 00:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy akkor epp hallotta valaki. Lehet te elkotyogtad magad korabban valakinek, hogy ide es oda adtad be a kervenyt.
2014. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha ennyire h.ülye lennék, hogy bárkinek is elkotyogtam volna, akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést.
2014. márc. 28. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!