Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 vagy 8.1 helyett...

Thomas01 kérdése:

Windows 7 vagy 8.1 helyett LINUX? Érdemes? Photoshop és a LightRoom használható azon a rendszeren?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a 8.1 már gyors. Én 7-eset használok egy erős laptopon, de nem vagyok vele megelégedve!!!

Köszönöm!



2014. márc. 28. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A 7 is gyors, csak nem kell minden szarral telepakolni.
2014. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Linux gyorsabb lenne az biztos,de az teljesen mint rendszer,mint egy Windows.
2014. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

# 1/2!


Kinek mi szar! Nem vagyok kezdő a beállítás terén sem! Lr, PS. Semmi más nagyobb program nincs a gépen! Szóval...



# 2/2!


Sajnos nem értem mit akartál írni. :/

2014. márc. 28. 18:44
 4/7 ejbenjaro ***** válasza:
Ha PhotoShopot és LightRoomot szeretnél használni rajta, akkor nem érdemes. Legjobb tudomásom szerint nincsen linuxos verzió belőlük. Persze meg lehet próbálni, hogy a Wine nevű emulátorral futtatod a Windowsos programokat Linuxon, de nem 100%, hogy fog működni, illetve, hogy rendesen fog működni.
2014. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem érdemes volt lecserélnem, neked nem biztos. Esetleg a Wine helyett a Crossover tudja futtatni a PS-t. Az fizetős és elvileg több mindent támogat. Eggyel több warez már nem számít. Ezt nem feltételenül rád értem kérdező, hanem a magyarok 99 %-ra.
2014. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Linuxot inkább szerverekre rakják, és nem is olyan jó játék/más programok használatára.

Nem minden program található meg rá, mert más formátumot támogat, mint a .exe fájlt.


Én tapasztalataim szerint, amit Linux, Windows 7/8/8.1 alatt szereztem, a 8.1-et ajánlom.


Gyors, stabil, biztonságos, letisztult, használata egyszerű.


Ha nem tetszik a Kezdőképernyő, egyszerűen leválthatod a megszokott Start menüre, a Start8 nevű program segítségéve, amit szintén nagyon könnyű használni.


Most is 8.1 van a gépen, és nem váltanám át sem 7-re, Linuxra meg pláne nem.


A Linuxot csak szerverre ajánlom.


De ha neked jó a Linux, akkor nem szólok bele :)

2014. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megéri a linux , csak ne Ubuntut , hanem Linux Mintet vagy Debiánt rakj fel! :)
2017. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!