Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Volt 1 2magos procim, sima...

Volt 1 2magos procim, sima intel pentium volt,4gb ddr2-es ramom, és 1 hd7850-em, ehhez volt 1 kínai 450W-s tápom. Most váltottam i7-re, és 8gb ramra, és egy Chieftec 750W-s moduláris tápra. (? )

Figyelt kérdés

A vidókártya maradt. Az előző konfigommal a játékok nem nagyon akartak menni, és olyat csinált a gépem, hogy játék közben kilépett csak úgy, és annyit írt, hogy az AMD képernyőillesztő szoftver leállt, és utána helyreállt, nos.. ez lehetett azért is akár, mert kicsi volt a táp, vagy azért, mert valami kevés volt hardverileg?


Mert a mostani konfigommal hasonlót sem tapasztaltam, idáig nem volt ilyen még. Viszont mikor egy 500W-s Cooler Master táppal kétszer fagyott, de a 750W-ssel nem volt fagyás. Kevés lett volna az 500-as?


2014. márc. 29. 11:06
 1/2 vakondegér ***** válasza:

Az előző konfigod baja az volt hogy az AMD VGA-d drivere hiát észlelt és leállt magyarul hibás volt a driver. Nekem is csinált ilyet és én felraktam egy eggyel korábbit 13.1 -et.


A VGA-dat nem tudta kiszolgálni a procid teljesítménye így a procid miatt az 50 ezres kártyád nem tudta végezni a dolgát és ezért laggoltak a hátékok.


Az 500-as táp ha gagyi minőségű noname márkáju akkor nem bír el egy i7+7850-t mert csak ez a kettő fogyaszt legalább 400W-ot ha nem többet terhelés alatt és még a többi hardvare ellátása benne sincs.

2014. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Próbálgattam feltenni drivereket, de hiába. Sőt.. másnál az a driver működött, kipróbáltam win7 32/64bitessel is, és win8nál szintén. Mindnél villogott úgy a kép, és utána írta, hogy hibát észlelt és helyreállt. Persze volt időszak mikor nem volt semmi gond vele, de ugyanaz a driver volt.


Cooler Master volt, persze nem a gamer fajtából, hanem 11ezer volt kiskernél.

De a lényeg, hogy mostmár megy minden, hétvégén direkt teszteltem, hogy csinál-e hasonlót, de körülbelül 6-8órát ment a Titanfall, és semmi fagyás nem volt.

Köszi a választ. :)

2014. márc. 31. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!