Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a netbook?

Miért nem kapcsol be a netbook?

Figyelt kérdés

Adott egy Acer Aspire One ZG5 (AOA110) típusú netbook.Épp filmet néztem rajta és csak úgy lekapcsolt.Gondoltam lemerült és ezért de feltettem töltőre és úgysem kapcsol be,még a led sem világít,hogy menne bele áram,semmit nem csinál,mi lehet a baja és hogy tudnám megoldani? :/

"OP:Win7 x32

Ram :1,5Gb

VGA : Intel GMA 950"



#Acer #Aspire #One ZG5 AOA110
2014. márc. 29. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, hogy mi a baja.

De, hogy, hogy nem kapcsol be?, nem is jelzi, hogy be van kapcsolva?

Ha ad jelet, hogy be van kapcsolva akkor próbáld meg ezt:

1. kapcsold be

2. várj amíg teljesen bekapcsol (1-2 percet)

3. nyomd le (windows jel) és a P gombot majd egy balra gomb majd enter.


Ha ez nem működik akkor nem tudom. :((

2014. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és a windows jelet úgy értem, hogy a billentyűzet legalsó sorában az a windows logó bekarikázva vagy annélkül.
2014. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy nem kapcsol be,hogy sehogy. Mintha akksi nem is lenne benne.Fel se pörög,semmi képet nem ad,mintha teljesen üres lenne az egész,semmi jelet nem ad egyáltalán.Hiába teszem töltőre akkor se világít a led,se a bekapcsológomb se semmi.
2014. márc. 29. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidd el egy szervízbe. Szerintem belülről mehetett tönkre a gép.
2014. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:
#4-nek igaza van. Miért akkuról néztél filmet, ha kéznél a töltő?
2014. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5.

Tudtommal egy netbook nem megy tönkre attól,hogy lemerül,és egyik haverommal is előfordult ilyen de ő töltőről használta és épp játszott vele,szervíz lett a vége,hétfőn én is viszem...

2014. márc. 29. 13:46
 7/7 Tengor ***** válasza:

Nem, attól nem megy tönkre, de az akku töltési és kisütési ciklusa vége, tehát használódik.

Persze azért van, hogy használjuk, de azért filmezés közben ritkán rohangál az ember, így annyira nem kényelmetlen egy kábel.

2014. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!