Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » V@laki meg tudná mondani,...

V@laki meg tudná mondani, hogy majd ha megjelenik, kb. mennyiért lesz kapható a Cyberith Virtualizer?

Figyelt kérdés

#ár #megjelenés #prototípus #Oculus Rift #Cyberith #Virtualizer #Cyberith Virtualizer
2014. márc. 30. 14:06
 1/1 anonim válasza:

Szervusz



Énis nagyon szemezek vele, gondolom neked is az Oculus Rifthez kéne.

Kicsit keresgettem és ezt találtam:


(Forrás: offline.hu)


Sokáig az igényes technikai fejlesztés és a kompatibilitás hiánya, ma lassan már csak az anyagiak szabhatnak gátat annak, hogy saját VR játékokat játsszunk a nappalinkban.

A vizuális megjelenítést az Oculus Rift már jó ideje tudja, de eddig nem volt megoldva a játékok irányításának kérdése. Erre kínál megoldást a Cyberith Virtualizer, amivel a legkomolyabb függő gamerek is szívesen szabadulnának meg az asztalnál görnyedés során felszedett sonkáktól. A jelenleg kickstarteren futó projekt nem lesz olcsó, de ugyanakkor nem tartozik az elérhetetlen kategóriába sem. 499 dolláros ára (cca. 115 ezer Ft) azért összekaparható valahogy. Igaz, megvételének nincs sok értelme, ha nem vesszük meg a 300 USD-be (70 ezer Ft) kerülő Oculus Riftet és persze szükség lesz még egy Wiimote és egy Wii Nunchuk kontrollerre is.

És most jöjjön a lényeg, amit szavakkal nem lehet elmesélni, nézzétek meg az alábbi videón a cuccot kifejlesztő srác, Tuncay Cakmak baromkodását az Elder Scroll: Skyrim játékon belül.


Én személyszerint azt hittem, hogy drágább lesz! Már várom

2014. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!