Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek figyelembe inkább...

Mit vegyek figyelembe inkább egy jó laptop vásárlásakor a processzort, vagy a videókártyát?

Figyelt kérdés

Erre a kettőre szűkítettem a kört:

1: [link]

2: [link]


2014. márc. 30. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mindkettőt


[link]

2014. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

pfff akkor lenovot nem veszek.

És melyik szerinted a jobb?

ez: [link]

vagy ez: [link]

2014. márc. 30. 22:16
 3/13 anti paladin ***** válasza:

Ha játszol vele, videókártyát, ha prociigényes munkára fogod, procit.

Ha mindkettő szempont akkor vagy a zsebedbe nyúlsz vagy kompromisszumot kötsz.

2014. márc. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De radium-tól, imperiumtól ne vegyél. Átbaszós, szemét boltok szürkeimportos gépekkel.
2014. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
pedig elég jó árak vannak a radiumon. Honnan veszed, hogy átbaszós?
2014. márc. 31. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Pont azért jók az árak, mert hajlmosk az áfával csalni, szürkeimportosak a gépeik, ha meg gondd lenne és gariztatni szeretnél elhajtanak.

Olvasgass utána, tele van a net radiumos, imperiumos rossz tapasztalatokkal.

2014. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, azt kell megnézni hogy milyen a gép anyagminősége, mennyire jó a hűtés, ezt tesztek alapján meg lehet tudni.

Az hogy milyen processzor és videókártya kell, leginkább attól függ hogy mire akarod a laptopot használni.

A kinézett bolt nem ajánlott, mivel gondok lesznek ha a garanciát szeretnéd érvényesíteni.

Az Acer, Packard Bell, Hp Pavilion gépeket felejtsd el a gyenge minőségük miatt.

2014. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Acert, meg hp paviliont felejtse el a gyenge minőség miatt, lenovot mert gyakorlatilag nincs szervize, ha játszani akar akkor a dell latitude-kat (meg a minőséget) is, mert 400k egy 6540 amiben már van rendes vga, és a kérdező kerete ahogy látom 180k körüli...


Én a kérdező helyébe kizárásos alapon inspiron 3537-et keresnék i7 4500u+ radron 8850m-el 3 év garival, vagy hp probook 450-et i5 4200m-el + radeon 8750m-el, kicsit gyengébb vga-val de talán kicsitt jobb minőségben.

2014. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket!

Én most találtam egy ígéretes gépet:

ASUS X75VB TY023D laptop


I5 3230M és gt740 + 8gb ram.

2014. márc. 31. 21:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan azért nem fogsz Lenovo-t venni, mert egy bloggernek gondjai voltak vele? :) Megfontolt döntés volt.

HP-t alapból nem vennék, mert olyan a hűtése, mint egy 1500-ös Ladának... Semmilyen. Az Acer (avagy cerka, ki hogy szereti) anyaghasználatáról sem kell vitatkoznunk. Szerintem még egy Fujitsu is jobb házat kap, mint azok a gépek.

De fokozzuk még: A Dell hűtése is silány... Hogy honnan tudom?

Beírtam google-ba, hogy "Dell problémák" és az első 5 találatból 5 a hűtés minőségéről ír. (Az elszabadult árakról nem is beszélve.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__1..

[link]

[link]

[link]

(Szerintem ennek is van annyi ereje, hogy lebeszéljen róla. Igazából 5x annyi érvet állítottam fel, mint a Lenovo elen kampányoló fiatalember :) )

2014. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!