Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-Link TL-wr340g router...

TP-Link TL-wr340g router távoli konfiguráció beállítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma 2db tp link routeren sem sikerült elérnem, hogy kívülről a WAN ip címen keresztül lehessen konfigurálni.

Az egyik a fent említett modell.


Belépek hálózati konfigurációs menübe, security>remote managemant> port: 8080 Ip 255.255.255.255

elmentem, újraindítom szoftveresen is és hardveresen is.


A router WAN ip címét+a portot beütöm a böngészőbe és semmi.

A tplink support lapján semmi egyéb dolgot nem ír ezzel kapcsolatban.


Valakinek valami ötlete?



#router #TP-Link #távoli konfiguráció
2014. ápr. 1. 19:29
 1/4 Tengor ***** válasza:
Az IP-t hagyd üresen, mert most azt állítottad be, hogy csak a 255.255.255.255-ös IP-ről tudják távolról konfigolni. Nem tudom van-e ilyen cím, de hogy a tiéd nem ilyen, az tuti.
2014. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
Visszaszívtam, bocsi! A Linksysnél volt így... TP-nél tényleg így kéne beállítani...
2014. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azzal a különbséggel, hogy nálam 80-as porton megy, nekem simán műxik. Nem lehet hogy mégsem a valódi külső ip címed ütöd be?

Hálózaton kívülről, külső ip: [link]

Hálózaton belülről viszont csak a gyári 192.168.0.1 (általában ez) működik.

2014. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó IP-t írok be, mert ha indítok egy ftp-vagy http szervert, akkor azzal simán megy másik internetkapcsolatról is.

AZ egyik routeren keresztül folyamatosan kapcsolatban állok egy rögzítővel is pl. Ezzel semmi baj, de a router konfigot nem érem el sehogy.



80-as portot is próbáltam, azzal sem megy.

Próbáltam véletlenszerű portot is, pl 1680 8021 stb. Egyik sem jó.

2014. ápr. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!