Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyjából 150 ezer forint...

Nagyjából 150 ezer forint értékben milyen laptopot ajánlanátok? (Lent leírom a hogy mire kellene. )

Figyelt kérdés
Tehát cserediák évem alatt használnám és az elképzelésem az egy 15,6"-os képátlójú, gyors, könnyű és leginkább netezésre és skype-olásra használható laptop. Az sem hátrány, ha jól néz ki és elfut rajta egy GTA San Andreas. Használt is szóba jöhet, ha kulturált állapotban van. És utolsó momentumként azt is megjegyezném, hogy ha valaki talál egy BESTBUY ajánlatot és ez meghaladja a 150 ezres határt (de nem sokkal), akkor még azon is elgondolkodnék. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. ápr. 2. 19:54
 1/7 A kérdező kommentje:

Első körben találtam egy ilyet: [link]

Vélemény?

2014. ápr. 2. 19:55
 2/7 BM-Striker ***** válasza:

Nem jó monőségű.


[link]


Ez egy NAGYON jó minőségű(a legjabbak egyike) , erős gép, jó hűtéssel.

És SA szintű játékok mennek rajta.

2014. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy picit meghaladja a keretet, de megéri: [link]
2014. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BM-Striker ***** válasza:
Az Elitebook sokkal jobb gép, bár 150 körül újonnan valóban nem lenne rossz vétel.
2014. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! Végül ez lett: [link]

(Közben átgondoltam és a 15,6-os képátlóról áttértem 14-es képátlóra és a 2 éves nemzetközi garancia is segjtett a döntésben)

2014. ápr. 20. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!