Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség e két Samsung...

Okoska98 kérdése:

Mi a különbség e két Samsung SSD között?

Figyelt kérdés

Éppen SSD-t szeretnék venni és nem értem az árkülönbséget. Az áruk között majdnem 10k van, de nem nagyon tudtam kivenni, hogy mi a különbség ami ennyit ér?


Olcsóbbik: [link]


Drágábbik: [link]



2014. ápr. 2. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy a drágábbhoz vannak bónusz tartozékok, pl. egy 3.5"-os keret.
2014. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az utolsó képet: a hozzáadott tartozékokban rejlik a különbség. Drágábbhoz adnak egy beszerelő keretet (régebbi házakban nincs 2.5" HDD-nek/SSD-nek hely), egy SATA->USB átalakítót (hogy régebbi merevlemezről le tudd menteni a dolgokat), valamint egy SATA kábelt.
2014. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha én az olcsóbbikat veszem meg akkor külön kell vennem egy SATA kábelt meg egy keretet?
2014. ápr. 3. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Keret nem fontos, szinte bárhol elvan az SSD. Ha mégis kellene, párszáz forintért kapsz külön. Kábelnek meg bármilyen sata kábel jó, szintén nem nagy összeg ha kellene. Arra vigyázz, hogy ne a linkelt helyről vedd meg az SSD-t mert csak 2 év garanciát adnak. 3 év garanciásat keress, pl. Edigital.
2014. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És akkor érdemes az olcsóbbik Samsungot vagy van valami másik márka ami jó?
2014. ápr. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!