Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor a pendrive-omra egy ....

Amikor a pendrive-omra egy . Rar kiterjesztésű fájlt felmásolok, az onnan való megnyitás után azt írja ki hogy az archívum sérült, pedig a gépen lévő változata nem hibás. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
A fájl 400 megás és több fájl is van benne. Amikor meg akarom nyitni pendriveról a winrar azt írja hogy sérült és így pár fájlt nem is jelenít meg a könyvtárban. Viszont a gépemen lévő változatát amit felmásoltam tökéletesen olvassa. Ez hardver vagy valamilyen rendszerhiba?

2014. ápr. 4. 13:16
 1/8 Tengor ***** válasza:
Egy darab rarfájlból áll az archívum v. többől?
2014. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak egyből.
2014. ápr. 4. 13:21
 3/8 Tengor ***** válasza:

És ha mondjuk átmásolod másik mappába, ami a HDD-n van, akkor ki tudod csomagolni?

Ha igen, akkor hibás a pen drive-od. Ha onnan sem tudod kicsomagolni, akkor nem egy fájlból áll.

2014. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott is működik. Most feltűnt hogy két iso fájlnál is ezt csinálja. Szerintem megformázom, és utána meglátjuk. Vírust nem talált rajta a kereső.
2014. ápr. 4. 14:12
 5/8 Tengor ***** válasza:
Tégy úgy, félő, hogy a format nem fog segíteni, ez inkább hardveres hibára utal.
2014. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rájöttem mi a hiba:


[link]


Hát nagyon óvatosnak kell lenni ha olcsón akarsz megszerezni egy jó pendriveot. Én ebbe a hibába estem bele. Ha valakinek hasonló problémája van és nézi ezt a topicot annak tanácsos elolvasnia ezt a cikket.

Amúgy köszönöm Tengor a válaszaidat.

2014. ápr. 4. 17:14
 7/8 Tengor ***** válasza:
Hehe. Vegyél Kingstrone pendrive-ot! Olcsóak és megbízhatóak.
2014. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Ha pendrive, meória modull, vagz SSD akkor a választás KINGSTON.

Ajánlott márka!!

2020. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!