Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyámat ha kicsavarozom...

Videókártyámat ha kicsavarozom, akkor nagyon kicsi mozgatástól kialszik rajta 2 kis zöld lámpa a 6lyukas nemtom mi fölött, ahonnan áramot kap. Miért?

Figyelt kérdés

Ennyire érzékenyen éppen hogy csak érintkezik a kártya az alaplappal?

Tehát 2 darab 6 lyukas cuccról kap áramot és fölöttük zöld lámpák vannak, ezek mire vannak?

Mi történne ha csak egyiket dugnám be a 2 közül?



2014. ápr. 4. 13:46
 1/4 Tengor ***** válasza:
100%

Honnan csavarozod ki a VGA-t? A gépházból? Miért? Ha ennyire nincs szükséged a VGA-ra, akkor ajándékozd oda valakinek, de ne tedd tönkre!

A zöld LED (nem lámpa) nem tudom mit jelöl. Ha nem dugsz be minden csatlakozót, akkor vagy el sem indul, vagy a teljesítményének csak egy töredékét adja le.

2014. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, kösz, adtam zöld tappancsot.

Nem élet-halál kérdés, csak mégis érdekelne pár infó, így próbálok tanulgatni.

Mikor elsőnek beraktam a vga-t akkor ráhúztam a 2 csavart és kb nagyon feszült tehát úgy tünt túl erősen fogja a 2 csavar, de mostmár pont jó lett, nem értem mitől. változott volna a mérete vagymi?2 hete még feszült mostmeg pont kényelmesen belemgy 2 csavarral

2014. ápr. 4. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Bekapcsolt, áram alatt lévő elemeket nem mozgatunk, mert leég=kidobhatod vagy ami mégjobb, kapsz egy kis áramot szépen és kiterülsz! Az a rögzítés pont ezért van benne, hogy ne tudjon mozogni.

Istenem, ez nem logikus??

2014. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hypno ***** válasza:

A videokártyát (és egyébként minden olyan cuccot, ami valaamilyen slotba csatlakozik) szép határozott mozdulattal teljesen be kell nyomni a foglalatába.


Ha neked olyan videokártyád van, amihez 2 db 6 pines hálózati csatlakoó is kell, akkor valószínűleg tanácsos mindkettőt bedugni, de a hozzá tartozó leírás ezt tartalmazza.

Jó nagy fogyasztása lehet, ha nem elég neki az amit PCI-E slotból kap + egy külön PCI-E tápcsatlakozó.

2014. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!