Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a router?...

Miért nem működik a router? Volt már másnak így?

Figyelt kérdés
Nem rég rendeltem internetről egy WBR 14-G2 routert. Bakapcsoljuk, csastlakozik az internethez, de mégsem jön be semmi. Inviteles az internetünk, azt olvastam, hogy különböző szolgáltatókhoz más router kell.Ez igaz? A modemmel rendesen működik, a routernél pedig nem jön be semmi, pedig csatlakozik az internethez. Tudna vki segíteni?
2009. dec. 19. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Proxy IP address és Registrar IP nem kell elvileg...

vagy emiatt nem emgy? vagy most mi van?

általánosan keress vmi WAN menüpontot (ezt az egyet mondja a manual) és ott pedig PPPoE-re kell állítani, csak felhasználónév és jelszót kell beadni, minden más maradhat üres vagy alapon.


egyébként élve kéne megnyúzni azt az embert aki ilyet ír egy használati útmutatóba: [link]


nah, angol maualban van vmi... keresd a home network settings-t...azon belül keresd a DSL vagy a PPPoE-t...

2009. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ez a Voip működéséhez kellene. Köszönöm a választ, holnap megpróbáljuk, ha még nem volt :)
2009. dec. 25. 23:16
 13/16 anonim ***** válasza:
VOIP? ez nem tud olyat...
2009. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tudnia kell. Azt a nevet nézted amit lentebb irtam be? mert először mást irtam. Van led is a VOIP-nak.
2009. dec. 26. 01:09
 15/16 anonim ***** válasza:

jééé..és tényleg...

ezt nézzétek meg a haveroddal meg a telefonos cuccok papírjaival...sztem egész világos, ha megvannak az adatok amik kellenek semmi perc alatt be lehet lőni a rendszert.

[link]

2009. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
sajnos még mindig nem jó a voip-os rész :(
2009. dec. 30. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!