Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Képtelen vagyok formázni a...

Képtelen vagyok formázni a merevlemezem mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Adott egy seagate HDD egy üzleti laptopból kivéve.

HDS szerint 100/100 as hibátlan. A merevlemezen van egy 70mb os partíció amin valami wave biztonsági program van. ez [link]


A maradék partíció üres formázatlan. Na már most nem tudom partícionálni. Ott van üresen a 300gb terület de se windows se linux alól se win telepítő alól nem tudom létrehozni a partíciót. Külön programot is próbáltam a az easeus partition manager személyében.


2014. ápr. 4. 17:02
 1/2 anti paladin ***** válasza:

Első körben próbáld eltakarítani azt a 70 megás partíciót.


Csak tippelek de esetleg megpróbálhatod valami nagyon régi dos-sal is ha minden kötél szakad. Ha jól gondolom, akkor a wave termék blokkolja a hozzáférést, sőt, könnyen lehet, hogy az a 300-as partíció ott van csak te nem látod a megfelelő autentikáció híján.

Viszont egy (nagyon) régi dos kis szerencsével pont lesajnálja a korlátozásokat, mert nem feltétlenül "ismeri" azokat a szabványokat amiket a wave használ.

2014. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy primitív amire gondolok, de próbáltad már az említett Easeus programot lemezről bútolva? (Létezik ilyen verziója, csak azt hiszem, hivatalosan ez fizetős.)
2014. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!