Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot érdemesebb...

Melyik laptopot érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Notebook vásárlás előtt állok , de sajnos nem tudok dönteni. Igazából csak az általános dolgokra használnám a gépet. Játszanék is rajta, de csak régi játékokkal. Tudom, hogy ennyi pénzért még nem lehet olyan gépet venni amin az újabb játékok elfutnak.


Mégis a játékok tekintetében is , meg úgy összességében melyik notebookkal járnék jobban az ide belinkelt gépek közül.


Mi a fontosabb a processzor vagy a videókártya.?


Az első linkelt gépnél gyengébb a processzor viszont jobb a videó kártya. A másodiknál sokkal jobb a processzor, viszont a videókártya gyengébb.

Melyiket érdemesebb megvenni?


1. [link]


2. [link]


Meg van egy ilyen lehetőség is. :


3. [link]


Ez jónak tűnik, viszont a processzora nem tudom hogy mennyire jó? Sokan mondják, hogy inkább inteles processzort vesznek, mint amd-set. A videó kártya kifejezetten erős benne. Játékra is jó lehet ez a gép? Vagy ahhoz ez a processzor nagyon gyenge?


ezt is néztem még:


4. [link]


Én talán a 3.-es felé hajlok, de tényleg nagyon bizonytalan vagyok.


Szerintetek a 4 közül melyiket lenne érdemesebb megvenni?


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 5. 17:08
 1/4 A kérdező kommentje:

1. Az első linket elrontottam, ez a helyes link. :


[link]

2014. ápr. 5. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi a vége a keresésnek? 140-et láttam, annyiért azért már lehet kapni normális lapost :)

Ha ezek közül kellene választani, akkor a Probook lenne az ideális, de még őt sem nevezném jónak ebben az árkategóriában... Ha nem csak HP jöhet szóba, akkor valószínű, hogy találunk jobbat, 140 alatt.

2014. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Maximum 140 ért vennék laptopot, de úgy hogy ebben már van operációs rendszer is.(annyi hogy ne linuxos legyen).


Tudnál nekem pár gépet linkelni amit érdemes lenne megvenni 125-140 körül?


Azért néztem a HP laptopokat mert igazából az volt a legszimpatikusabb valamiért. De az sem probléma ha nem HP laptop lesz belőle.

2014. ápr. 6. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Így már is más a leányzó fekvése. Ha mindenképpen kell a jogtiszta windows, akkor a fent említett probook egy jó döntés.
2014. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!