Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy mai játékban (Battlefield...

Egy mai játékban (Battlefield 4) mennyire számít egy processzornál 2 vagy 4 mag? Mennyire érezhető játék közben, mennyivel nyújt többet/kevesebbet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 19:56
1 2
 11/13 lustig ***** válasza:
Nekem z500as i5ös laptopom van (a z510 már a modellfrissített változata). Az i5 is elég hozzá, a játokoknál már a vga a meghatározó. A 740m belépő szintű játékos vga kártya. Ezen a felbontáson (1366x768) elég lesz, nekem zökkenőmentesen megy a bf4 is, és a crysis 3 is.
2014. ápr. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Milyen felbontáson megy a játék , hány FPS el?
2014. ápr. 10. 14:59
 13/13 lustig ***** válasza:
mivel a laptop kijelzője csak 1366x768 (és nem használok külső monitort), ezért ezen a felbontáson játszom mindent. Az fps-t nem szoktam mérni, de eddig nekem lag még nem volt, tökéletes volt a játék élmény (igaz nem vagyok nagyon nagy játék bzi). Ha érdekel az fps ott a netbookcheck.net , ott minden fenn van. Egyébként meg van ilyen geforce experience alkalmazás, az optimalizálja neked a játékot.
2014. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!