Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hp pavilion g6 2240sh gépem...

Hp pavilion g6 2240sh gépem van, valami gond van wifivel, lakótársam arra panaszkodik, nagyon lefogja az internetet közben én alig bírok netezni valaki ötlet mi a gond?

Figyelt kérdés
elég sűrűn csinál olyat,hogy neki jó az innternet engem folyamatosan ledobál felcsatlakozik de mikor elkezdeném használni ledob újra tettem már a szoftvert meg igazított az adaptert de semmi javulás, a játékok egyszerűen élvezhetetlenek és nem az internettel van baj mert neki jó és nem laggol
2014. ápr. 7. 11:48
 1/8 Tengor ***** válasza:

Valószínűleg a router osztja el aránytalanul a forgalmat. Melyik típust használjátok?

Lakótárs mire használja egyébként? Torrent, skype, online film? Ezek mind rendesen tudják fogni.

2014. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy rendes routert, illetve ha torrenteztek, akkor úgy állítsátok be a klienst, hogy ne bénítsa meg az egyéb forgalmat.
2014. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
online játékra néha torrentre nemtudom milyen a rooter mi csak használjuk az internetet a főbérlőé. de azt mondta lakótársam h amíg nem jöttem ide semmi baj nem volt volt elötte is lakótársa velük e volt gond ahogy én kilövöm a netet azonnal jó neki az internet nem laggol.
2014. ápr. 7. 12:53
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudtok valamit amivel fetudnám erősíteni a jelet a rooter nélkül valami usb-s vagy erősebb adapter mert neki még erősebb is a jele mint nekem,meg engem dobál le állandóan.
2014. ápr. 7. 12:56
 5/8 Tengor ***** válasza:

Nem rooter, router (az út szóból és nem a gyökérből).

Valószínűleg nem a jel erősséggel van a gond, hanem az elosztással, amit mint már írtuk a router vége. Esetleg az javítana a helyzeten, ha te kábellel csatlakoznál.

2014. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm de nincs rá lehetőség h kábellel csatlakozzak,azért nemhiszem hogy az elosztással van a baj mert elöször ketten haználtuk nekem akkor is rossz volt most 3man és a másik kettőnek jó csak nekem szórakozik
2014. ápr. 7. 16:35
 7/8 Tengor ***** válasza:
Mindenki wifivel használja?
2014. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen gondolom a főbérlő nem
2014. ápr. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!