Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A táp külön bekapcsológombjána...

A táp külön bekapcsológombjának ON állásba kapcsolásakor csak többszöri próbálkozásra gyullad ki a jelzőfény az alaplapon, ekkor viszont kigyullad az USB-egér világítása és felvillanak a LED-ek a billentyűzeten. Ez egyértelműen táphiba?

Figyelt kérdés

A gép bekapcsolásakor a ventillátorok pörögnek, de nem indul el a boot-olás, nem pörög fel a merevlemez, a DVD lámpája folyamatosan világít, az sem pörög és nem nyílik ki, nem is zúg az ajtónyitó mechanika.

Táp: Kolink CHS 400

Alaplap: ASUS A8N-E


2014. ápr. 8. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Gagyi táp, vegyél egy jó minőségűt.
2014. ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nem egyértelműen tàphiba. Előtte érdemes leteszteni.Lehet alaplap is.(meg proci,memória :( ) Első körben Cmos reset. Azután egyenként memória ki. Ellenőrizd az összes csatit.

Bár valószínű, hogy tàp, de csak műszeresen tudnád kimérni.


Mielőtt veszel másikat nézesd meg, nehogy jò legyen :)


Petya

2014. ápr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ezt a tápot az ellenségemnek sem ajánlanám, örülj, hogy nem vitte magával az egész gépet. Cseréld ki egy minőségi Chieftec vagy FSP tápra.
2014. ápr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tengor ***** válasza:
+1 a tápcserére!
2014. ápr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak kimérném multimeterrel... Láttunk màr karón alaplapot....
2014. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most jött csak értesítés róluk...

Ma kapok másik tápot kipróbálásra, megnézem és megírom, mi az ábra. Mindenkit felpontoztam, aki válaszolt, köszönöm Nektek!

2014. ápr. 9. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!