Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vissza szeretném küldeni a...

Vissza szeretném küldeni a hibás Seagate HDD-met garanciára, ezzel kapcsolatban tudnátok egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy Seagate 3 TB-os vinyót, és kiderült, hogy gyári hibás, mivel teszteltem már más gépekben is ismerőseim körében és nekik se jó, a probléma, hogy nem pörög fel, nem indul el, minden normálisan van csatlakoztatva, ettől függetlenül nem működik.

Szóval mivel van rá garancia 2016 márciusáig (a Seagate oldalán néztem meg) ezért úgy gondoltam, hogy visszaküldöm nekik hogy kicseréljék. Ezzel kapcsolatban lenne olyan kérdésem, hogy ott a nemzetközi oldalon megadom az adataimat, kitöltöm amit ki kell, kiválasztom hova küldöm (mondjuk Hollandiába), ezután ugye elküldöm maga a vinyót, és valamikor majd küldenek egy működő példányt? És még azt is szeretném tudni, hogy meg kell adni a telefonszámomat, ezzel csak az a gondom, hogy nem igazán tudok angolul, mármint olvasni meg ilyenek elég jól megy de szóban nem vagyok jó, ezért nem hiszem hogy különösebben szót tudnék velük érteni telefonon. Szóval alapesetben felhívnak vagy csak intézik a dolgukat?


Köszönöm a segítséget!



2014. ápr. 13. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda kell küldened ahol vetted az érvényes garancia levéllel vagy számlával együtt.
2014. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Garancia levelet kaptál hozzá?

Ha igen, ott fel vannak sorolva azok a szervizek, ahova viheted.

Ha nem, akkor fújhatod.

2014. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Számlát azt kaptak, a netes oldalukon azt írják, hogy "a számla egyben jótállási jegyként is szolgál", akkor küldjem vissza oda, ahol vettem?
2014. ápr. 13. 11:57
 4/6 A kérdező kommentje:
kaptam*
2014. ápr. 13. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, oda küldd vissza. Ők elküldik szakszervizbe, ahol speciális műszerrel és szoftverrel leellenőrzik és megállapítják, hogy gyártási vagy felhasználói hiba történt-e. Ennek függvénye, hogy cserélik-e avagy nem.
2014. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2014. ápr. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!