Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a merevlemez milyen állapot...

Ez a merevlemez milyen állapotban van?

Figyelt kérdés

Régen voltak vele gondjaim, nem indult a windows, mert nem találta a lemezt, kifagyott és csak restart segített. Így fél év után elővettem a polcról, hogy megbizonyosodjak róla, hogy tényleg meghalt-e, de sajnos nem értek a hdd-khez, így hozzátok fordulok segítségül. Feltöltöttem képeket róla:

[link]

[link]

Szerintetek működik normálisan az adatok alapján? Rendszerlemeznek megfelelő? Előre köszönöm a segítséget!



2014. ápr. 13. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hd sentinel szerint tökéletesen...
2014. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hibátlan.

lehet hogy voltak vele gondok de nem feltétlen a merevlemez hibájából. de az is lehet hogy csak a partíciótábla volt sérült amit mostanra a Windows javított.

2014. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és az mit jelent a második képen, hogy: A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák 6918 alkalommal ?
2014. ápr. 13. 14:50
 4/8 Gábor_79 ***** válasza:
100%
A vezetéke kontakthibás lehetett.
2014. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy hibás a HDD vezérlője. esetleg a kábel de ez valószínűtlen.

Az alaplap gyártójától be kellene szerezned a legfrissebb Chipset drivert

2014. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az volt, de mikor visszaraktam, másik vezetékkel tettem vissza, mint amivel akkor működött. És ha egyszer hibás vezetékkel volt bekötve és voltak vele hibák, azt akkor is fogja mutatni, ha már jó vezetékkel van használva?
2014. ápr. 13. 14:59
 7/8 A kérdező kommentje:
ASRock G31M-S R2.0 alaplapom van a legújabb, Windows 8-as bios-szal.
2014. ápr. 13. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még a korábbi hibát jelzi. elvileg a HDD képes rögzíteni az esetleges hibákat ahogy azt is hogy mennyit volt használva. ez amolyan fekete doboz hogy ha tönkremegy és beviszed szervizbe tudják azonosítani a hiba okát.
2014. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!