Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RM 850 Corsair táphoz adnak...

RM 850 Corsair táphoz adnak egy link kábelt de semmi mást, tudtommal így nem lehet rátenni az alaplap usb-jére igaz?

Figyelt kérdés
[link] És hogy miért kellene? mert tán be lehetne vele indítani a ventilátorát ami sajna 509W-os terhelés közelébe kapcsol csak be, nincs hibrid kapcsolója, és az a hő hosszabb távon nem tesz jót neki.

2014. ápr. 14. 05:44
 1/1 A kérdező kommentje:

Oké válaszolok én mert közbe okosabb lettem, meg jól jön hasonló betérőnek is.


Nagyon jó táp, lenne! ha manuálisan tudnánk állítani a ventilátort de nem tudjuk. Adnak hozzá egy alap "link" adatkábelt de az édeskevés mert egy "analóg to digital" átalakító kütyü nélkül az sem müxik, viszont azzal is csak monitorozni tudjuk ha minden igaz a tápunk ventilátorát beavatkozni hogy forogjon stb azt meg nem. Itt látszik hogy csak 80%-os terhelésnél kapcsol csak be a táp: [link] de előtte akár 56C°-ig is felmelegszik és jár is azon ha nem terheljük tovább min. 80%-ig venti nélkül. Én alátettem egy nagy ventit hogy kényszer hűtse! :D Szval jó táp csak ezzel kicsit elrontották.

2014. ápr. 14. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!