Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy vétség lenne most két...

Nagy vétség lenne most két magos processzort venni vagy már lejárt az ideje?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, hogy pl. egy Pentium G3220 vagy G3420 jó vétel lenne és meddig? Mikor jön el az idő mikor már kevesek lesznek? Vagy jobb lenne ha már kb ebben az árkategóriában egy 750K-t vennék?(Csak a processzor érdekel most.) Az a helyzet, hogy még a két Intel processzorral tudnék később bővíteni i5-re, de AMD-nél a mostani platformon a legerősebb a 760K, és nem nagyon látom előre, hogy az AMD kiad valami izmosabb procit. Hagyatkozzak inkább az AMD-re? Szerintetek? Elárulom, hogy játszásra kell a gép.
2014. ápr. 14. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Most inkább Intel.
2014. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:

Nyugodtan vegyél Pentiumot, ha tervezed bővíteni a jövőben a gépet.


750k/760k akkor jó, ha hosszabb távon szeretnéd használni ugyanazt a processzort.


Mindkettő jó vétel.

2014. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kötekedésből, de az AMD kiad majd egyáltalán valami jobb FM2+ processzort, vagy hiába várok rá? Nem lehet tudni semmi fejleményről?
2014. ápr. 14. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, de nem valószínű a 4 magosnál több.
2014. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én cuminak vettem a 3220-at, míg nem kerül minimum i5 a helyébe. Használtan vettem, így jóval kisebb bukó lesz továbbadni. NAGYON kellemes csalódás, pörög mint disznó. Ilyen ár/teljesítménnyel nem lenne 50 ropi egy i7 :)
2014. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!