Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem működik a mikrofonom...

Mért nem működik a mikrofonom az új USB hangkártyával?

Figyelt kérdés

Pár napja vettünk egy USB hangkártyát ( [link] mert az új laptopomnak nincs mikrofon bemenete csak egy fülhallgató, de az én headsetemhez 2 jack dugó kell.

Az usb hangkártya működött szépen a hangfalaimmal, de a headsetem mikrofonja nem megy. Követtem az utasításokat, beállítottam az usb hangkártyát alapértelmezettnek de így sem működik. ezen az új gépen win8 van a régimen win7, mindkettőn ugyanez volt a helyzet. ja és több mikrofont is megpróbáltam nem azzal van gond

kérlek segítsetek =/


2014. ápr. 14. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Driver van hozzá?
2014. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs
2014. ápr. 14. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

"Követtem az utasításokat, beállítottam az usb hangkártyát alapértelmezettnek"


Ha csak a lejátszásnál állítotad be, akkor nézd meg, hogy a felvételnél is az-e az alapértelmezett. (ugyanúgy Vezérlőpult -> Hang és a 2. fül Felvétel)

2014. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az is megvolt, még a jelszintet is felhúztam hátha azzal van a gond, aztán beállítottam hogy azzonnal visszahalljam magam de akkor csak halk súgást hallottam (ahogy állítgattam a mikrofon hangerejét növekedett/csökkent a súgás erőssége)
2014. ápr. 15. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!