Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha bekapcsolom a gépet a...

Ha bekapcsolom a gépet a monitorton függőleges csíkok lesznek; mi lehet a Baja?

Figyelt kérdés
Feltettem a gépemre a Windows 8.1-et, ment remekül. Mivel frissítésként raktam fel megmaradtak a dolgaim csak néhány driver, meg a java nem. Ezeket felraktam, majd kicsit gta San Andreas-eztem. Ezután minecraft-ozni akartam, de amikor teljes képernyő módba raktam a gép lefagyott, a kép szürke volt az egeret láttam de mozgatni nem tudtam. Csak az ujraindítás (reset) gombta reagált. Ezután csíkos lett a kép és nem lép be a rendszerbe. A videókártyát kicseréltem de azzal még a monitor se vette a jelet. A gépre alkatrészenkénti garancia van. Mi romolhatott el?
2014. ápr. 15. 19:37
 1/5 anonim válasza:
valószínűleg a videokártya adta meg magát
2014. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocs a fenti válasz hülyeség nem olvastam el a szöveg végét
2014. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A tápom: ewent professional power supply 500watt

Alaplap: gigabite f2a55-ds3

CPU: AMD a8 6600k

RAM: corsair xms3 2x2gb

2014. ápr. 15. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Táp, cseréld minőségire, CTG 450
2014. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igen drága táp de a vélemények jók róla. Pénzem csak nyáron lesz, addig ezt beadom gariba hátha jó lesz utánna. Amúgy feltűnt hogy sosem left a hűtőventilátorja. Bár nem melegedett fel soha.
2014. ápr. 15. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!