Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valamikor felismeri valamikor...

Anti22 kérdése:

Valamikor felismeri valamikor nem az IDE-s vinyómat a gépem mi lehet a baj? Szükséges konfigok : Fujitsu Siemens d 1561 alaplap, a vinyóm sajna nem tudom milyen

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, kábel, átalakító, ha sata-ide kapcsolat van, meg azért a vinyó más helyen való kipróbálása sem ártana.
2014. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy régebbi gépben volt hasonló problémám:

primary: master - hdd, slave - dvd

secondary: master - hdd, slave - dvd


A secondary-n lévő hdd-t néha nem ismerte fel, aztán úgy oldottam meg, hogy lehúztam a secondary slave-ről a dvd-t. Arra gyanakszom, hogy a dvd meghajtóval van valami. De mivel az már nem tud írni, és így sikerült megoldani a problémát, nem bolygattam inkább...

2014. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a 2-dik tól kérdem akkor mit csináljak ???
2014. ápr. 17. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van más is azon az IDE kábelen (mert ugye kettő lehet egy kábelen), akkor húzd le róla szerintem...
2014. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok köszönöm
2014. ápr. 17. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!