Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítség? Alaplap +...

Valaki segítség? Alaplap + processzor csere után (+win7reinstall), a win7 nem látja a több mint félig megtelt merevlemezem/winchestert?

Figyelt kérdés

A történet, hogy fel lett újítva a gép, alaplap + proci win7reinstall. 2 hete volt újratelepítve, akkor is én csináltam, semmi baj nem volt.

A cserék után megint újratelepítettem, de most a saját gépben stb... helyeken nem látom, és nem tudom használni a winchestert. (újratelepítéskor az ""E meghajtómhoz nem nyúltam, úgy mint múltkor amikor működött)

Ha pl töredezésmentesítést akarok alkalmazni, akkor érzékeli, hogy ott van, a BIOS is érzékeli.


Mi a baj? Tudom úgy érzékeltetni, használni ismét, hogy minden fontos dolog ami rajta van, ismét használni tudjam gondmentesen? (mutatja, hogy 460gb-ból 150gb szabad hely van)



2014. ápr. 17. 09:40
 1/2 Tengor ***** válasza:
100%
Adj neki betűjelet a lemezkezelőben!
2014. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ÚRISTEN KÖSZÖNÖM!!! Megmentetted az életemet ! :D
2014. ápr. 17. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!