Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az, hogy nem működik...

Mitől van az, hogy nem működik egy audióeszköz sem a géphez? Sem a fülhallgató, sem a hangszóró. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudom hogy start-->vezérlőpult és ott a hangbeállítások. De azt írja ki hogy 'nincs audióeszköz'

xp-s a gépem.


2009. dec. 21. 21:50
1 2 3
 11/22 Jenci ***** válasza:
Muszáj,hogy tudd!Vedd le a gép oldalát.Valami rá kell,hogy legyen írva az alaplapra!
2009. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem kaptál valami használati utasítást, amin rajta van a hangkártya neve és típusa?
2009. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Talán ez segít valamit.

[link]

2009. dec. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Az utolsót kipróbáltam, mindent úgy csináltam ahogy az ott van.De ennek a hangszórónak nincs illesztőprogramja, telepíteni sem kell, egyszerűen csak bedugtam eddig, és mindig működött. De nem a hangszóró a hibás, mert minden géppel tökéletesen szól, csak ezzel nem.
2009. dec. 22. 11:44
 15/22 anonim ***** válasza:
szia. Szerintem frissitsed az illesztö programot netröl ugy általában meg találja hozzá a programot. tudod az eszközkezelö/illesztö program frissitése és ha be jön az ablak katt hogy neten is kerese.
2009. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem kell hozzá illesztőprogram , egy sima hangszóróról van szó. ha bedugom, azonnal működnie kellene.
2009. dec. 22. 13:03
 17/22 Jenci ***** válasza:
Nah,hát ezért kellene az a fránya alaplap neve,tipusa vagy valami.Ez így nem fog menni.2db csavar fogja a ház oldalát.Szedd mér le és nézd meg milyen alaplapod van.Köszi.
2009. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Jenci ***** válasza:
Jut eszembe,rendszerhangod van?Tehát bekapcsolásnál lejátsza a dallamot?
2009. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem játssza a hangot bekapcsolásnál sem.Szóval rendszerhangom nincs.


És egyébként képes lennék kiszedni 2 csavart, de ezt nagyon nem 2 csavar tartja. Fél órát szerencsétlenkedtem vele, egyszerűen nem tudom szétszedni hogy megnézzem az alaplap nevét.

2009. dec. 22. 14:07
 20/22 Jenci ***** válasza:
Ez bizony hangkártya probléma.Egyben vetted a gépet vagy külön alkatrészekként?Hát pedig,ha a windowsból sem tudtad frissíteni a drivert,akkor már csak az marad,hogy leműtöd az oldalát,vagy keresel valami papírt,amit esetleg a géphez kaptál.Hátha abban van valami.Muszáj valami infot adnod,mert így nem tudunk segíteni.
2009. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!