Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook probléma billyentyüzet?

Notebook probléma billyentyüzet?

Figyelt kérdés

adott egy vaio sony notebook (német.. német billyentyüzettel ellátva)

vettem egy Logitech USB-s (k120) billyentyuzetet.. magyar nyelvu

mivel a notebookon ugye nincs hosszu maganhangzok es nem lehet rendesen irni (mivel német az egész)

a gond hogy bedugom az usb-t es erzekeli a win7 de nem megfelelo

a notebook-ot lehajtottam kulso monitoron tovabbra is lathato utana bedugtam a magyar billyentuyzetet (mert ugye igy hogy le van hajtva nem kene hogy figyelembe vegye a notebook billyentyuit) es igy se jo..

viszont ha a magyar billynetuzeten a num lock-ot benyomom akkor a notebook on is benyomodik .. (mikozbe le van hajtva)

itt van nehany pelda az usb-t magyar billyenturol (notebook lehajtva..kulso monitorra bekotve)

ö helyett 0

ü helyett ß

ó helyett ´´´

é helyett ö

á helyett ä

í helyett <

@ nem tudok irni

van valamilyen megoldas e problema kikuszobolesre ?



2014. ápr. 17. 15:58
 1/3 CspCsj ***** válasza:
Vagy az óra mellett láthatsz egy "DE" feliratú kis ikont, jobbegérgomb -> Beállítások, a megjelenő ablakban pedig távolítsd el a német billentyűzetkiosztást, de előtte add hozzá a magyar, ha nincs a listában.
2014. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
atraktam mar magyarra is de aztan vagy vissza all magatol kesobb...vagy ugy marad de akkor se jo viszont olyat nem talalok hogy a nemetet kiloni h csak a magyar maradjon ..
2014. ápr. 18. 15:09
 3/3 A kérdező kommentje:

és ha uninstallalom

az notebook billentyuit


https://www.youtube.com/watch?v=xPBgnSsh1A4

2014. ápr. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!