Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a vadi...

Miért nem kapcsol be a vadi új gépem?

Figyelt kérdés

pcx.hu-ról rendeltem meg az alkatrészeket, összeszereltem, és minden rendben ment addig amíg ki kellett nyitnom mégegyszer az oldalát. Egy kábelt elfelejtettem összekötni ami annyira nem volt fontos s mire újra bedugtam hátul az áramot már nem csinált semmit a power gomb, mintha csak egy dísznek lenne ott. képek a gépről: [link]

Ezen a képen látható 3 panek közül a középse felelős a bekapcsolásért (power buttom): [link]

Még egy kérdésem lenne: Az első képen kilóg a parkettára 2 kábel, azokat hova kell bedugni? Amúgy Sharkoon vaya2 házam van.



2014. ápr. 18. 22:54
 1/2 bamboochatheone ***** válasza:

Alaplapból elemet vedd ki, húzd ki a tápegységet a dugaljból és várj 1-2 percet. Aztán elem vissza, tápellátás visszadugása majd próbáld meg bekapcsolni. Ha a power gombbal nem indul akkor próbáld meg a reset-el is bekapcsolni.

A fekete lelógó kábel a ventilátoré amit az alaplapra köthetsz(kis téglalap alakú 3 tűs csati) vagy közvetlenül a tápegység MOLEX csatijához.(érdemes az alaplapra kötni mert akkor láthatod a fordulatszámát)

A zöld-fehér kábel pedig a frontpanelba fut és biztosan valamilyen világító ketyerét hajt. Ezt a tápegység molex csatijára kell dugnod.

2014. ápr. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszát, megpróbáltam de uú. nem kapcsol be. Viszont rájöttem mi a hiba: az alaplapon levő panel (hdd led, power sw) ezek a tűk nem működnek, emlékszem amikor beakartam kapcsolni világított egyet aztán elszállt az egész. Gondolom zárlat van. Onnan is tudom hogy a gépházon levő power sw-t rácsatlakoztattam a régi gépem paneljára és az bekapcsolt, viszont ez fordítva már nem működött :(. Nagyon szépen köszönöm még1x a segítséget :)
2014. ápr. 19. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!