Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Yamoto tabletem látja a külső...

Yamoto tabletem látja a külső sd kártyát, de nem tudok küldeni rá semmit, olyan figyelmeztetést találtam, hogy a belső és külső sd kártyát egyformán osszam meg. Hol hogyan, merre? A tárhely és beállításoknál sehol erre lehetőség.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Miről s milyen technológiával akarsz rá küldeni? pl. megosztás wifin keresztül, esetleg küldés BT-on keresztül...

Ha wifin keresztül akarod a helyi hálózatban megosztani, mindenképp kell valami share applikáció, akár samba stb. ha bt-n keresztül, akkor az belső memóriára vagy a belső SD-re kerül, külső SD-re áthelyezéssel tudod megoldani a dolgot valamilyen filekezelővel pl. TC, vagy File manager stb.

Ha PC-ről akarsz másolni kábeles kapcsolat nélkül a tabletre, akkor egyszerűbb megoldás az, ha a PC-n megosztod a másolandó file-okat, ehhez viszont windowsnál az kell, hogy a fiókod le legyen jelszavazva. Ezután tableten pl. file manager HD-ban ráböksz a hálózatra, ott új hálózatot választasz, majd LAN-t állítasz be típusnak, utána megadod a PC-d ip címét, a felhasználónevedet (ez a fiók neve) s a beállított jelszót, leokézod s már látja is a megosztott file-okat, amelyiket másolni szeretnéd, azon hosszan tartod az ujjad, ráböksz a másolásra, utána abba a mappába mész, ahová másolni szeretnéd, majd felül a lehetőségek közül a beillesztést választod.

2014. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a belső tárhely és belső sd kártya 1-1 gb, azok közt megy a cleen masterrel az app kezelés, beteszek külső sd kártyát, látja, de csak szürke marad és se rá se róla semmi nem megy semmivel...
2014. máj. 6. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!