Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processzort válasszam?

Melyik processzort válasszam?

Figyelt kérdés
Eddig AMD-s voltam, mondhatom hogy AMD rajongó és most is imádom az AMD-t.....aztán "kijött" a villanyszámla éves leolvasása után 60.000 Ft +....azért ebben biztos nagy szrepet játszott az fx-6100 is.....i5 2500k-ra gondoltam de nem tudom mennyire erős...hd 7870-em van....vagy i7 4770k de ahoz sokat kell spórolnom....játékra kell...fullhd-ban játszok....nem kell hogy minden fullon menjen csak ne szaggasson be...
2014. ápr. 20. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:

üdv,üdv,üdv.

Annyit nem eszik,hogy az az egy processzor tízezrekkel toldaná meg...,még húzva sem nagyon.

i5-re van szükséged ,ha váltani akarsz!

Ha nem akarod húzni :i5 4440 elég.

Ha húzni is szeretnéd későbbiek folyamán: i5 4670k (v. ha spórolni akarsz 3570k,igaz itt a foglalat már nem olyan friss).

2014. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na jó de nekem sokszor ment a gép szó szerint éjjel nappal mert lassú a netem és így több nap is eltelik mire egy nagyobb játék lejön....amúgy a 2500k nem jó.....erősebb mint az fx-em?
2014. ápr. 20. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!