Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Stúdió mikrofon?

Stúdió mikrofon?

Figyelt kérdés
Haverokkal szeretnénk beszerezni egy jó minőségű stúdió mikrofont de csak viszonylag drágákat találunk nem tudnátok linkelni olyat mi jó és kb 15 ezer forintból ki lehet hozni

2014. ápr. 20. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire használnátok? Komoly felvételeket akartok készíteni, vagy egyelőre elég lenne egy közepes minőségű mikrofon (pl. beszédhez, otthoni zenéhez, videókhoz)?

Hangszerekhez 15.000 Ft környékén én ezt találtam, nem tűnik rossznak:

[link]

2014. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Otthoni zenéléshez kellene szöveget felvenni, nem kell olyan nagyon komoly csak jó legyen a felvett hang minősége.
2014. ápr. 20. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem egyenlőre jó lenne az a mikrofon amit linkeltem, vagy valamilyen hasonló.

Viszont nem tudom, mennyire ismeritek a hangtechnikát. Például ha számítógéppel vennétek fel, mindenképp kell valamilyen megoldás arra, hogy XLR kábelt tudjatok csatlakoztatni a gépbe. Ha pedig hangosítás is kellene, akkor az megint egy más tészta, főleg ha több mikrofont is használnátok.

Ha lenne még kérdésed, szívesen segítek, bár be kell valljam, én se vagyok profi.

2014. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az oldalon amit linkeltél(utólag is köszönöm)találtam egy másik mikrofont ami usb csatlakozóval rendelkezik és nagyon meg tetszett, ez: [link]
2014. ápr. 21. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!