Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Talált valaki notebookot i3...

Talált valaki notebookot i3 2,2-2,5Ghz procival,2GB VRAMmal? Max 130, 000ft-ért, többi paraméter nem érdekes.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 17:56
 1/10 BM-Striker ***** válasza:

Ezek a gépek 150 körül vannak.


[link]

2014. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyrészt. De én már találtam egyet, csak ugye sehol nincs készleten. [link]
2014. ápr. 21. 19:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg az egyik legrosszabb ár/arányú gépet linkelted be.
2014. ápr. 22. 14:37
 4/10 BM-Striker ***** válasza:
Amit linkeltél már nem lehet kapni. És a GT610 alig jobb mint az Intel VGA-k.
2014. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 laszlobak ***** válasza:

[link]


Core i3 3110M (2400)/2048 MB AMD Radeon HD 8570M-nel,


Bruttó: 129 900 Ft!

2014. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 laszlobak ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá, Budapesten kb. 5 helyen van üzletük, ezenkívül Győrben, Debrecenben, Pécsett.

Én a budapesti, Váci úti üzletet hívtam fel, ma, 16:35 h-kor,van készletük. Remélem, hasznos volt.

2014. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BM-Striker ***** válasza:

Erre csak 1 év grancia van nincs benne gigabit lan, és gyenge benn a vga.


A dell-re 3 év jár.

2014. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 laszlobak ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Válaszomat az igen tisztelt BM-Striker hozzászólónak címeztem, ezért elnézést kérek tőled, csak annyi mentségem van, hogy a kérdéseddel kapcsolatos.


Kedves BM-Striker!


Az általad kiemelt paraméterekkel kapcsolatban igazad van, és megint nincs igazad.


Nincs igazad, mert:


- Az általad ajánlott Dell Inspiron 3537-ben sincs Gigabit –LAN, sőt, a sorozat 370 eFt-os csúcskészülékében sincs. Na bumm! Miért? Mert a Dell mérnökei - velem együtt úgy gondolják, - hogy egy mobil gépnél nem az a legfontosabb, hogy egy fix hálózathoz az elméletben létező legnagyobb sebességgel tudjon csatlakozni.


- A sok száz ezer Ft-os csúcsgépekkel kapcsolatban is el szoktak mondani, ha nem is ezeket, de legalább ennyi negatívumot. – Minden gépet „le lehet húzni”, ha valaki le akarja, vagy ha savanyú a szőlő.


- az állításoddal ellentétben nem csak 150 körül vannak ezek a gépek


- teljesíti a - idézem - „notebookot i3 2,2-2,5Ghz procival,2GB VRAMmal? Max 130, 000ft” – hármas feltételt az általam ajánlott gép? IGEN!


- Más esetben el lehetne vitatkozni, hogy egy paraméter mennyire negatív, vagy pozitív, ahogy a fenti példa is mutatja, remélem lesz rá még lehetőségünk, - de megint idézek a tisztelt kérdezőtől: - „többi paraméter nem érdekes.”- Akkor érdekesek, fontosak az általad említett paraméterek? – Ez esetben - NEM!


Minden más fanyalgás, mellébeszélés.

Ismerd el, hogy vesztettél!

2014. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm, hogy legalább ti 2en foglalkoztok a kérdésemmel.

Most meghazudtolom önmagamat:

1.: Azt olvastam ezek a lenovok win 8hoz vannak és nem találhatók hozzá driverek csak win 8ra.

2.: [link]

Ezt találtam, az az 1300ft még belefér. Vélemény?

2014. ápr. 25. 18:24
 10/10 laszlobak ***** válasza:

Részemről nincs mit köszönnöd, mert nekem ez kikapcsolódás. Remélem, BM-nek sem léptem túlságosan a lelkébe.


A driverekről nem hiszem, hogy sokat fogok tudni mondani, azonnal biztosan nem.


A Packard Bell-nek már utánanéztem, nem biztos, hogy akarod tudni, de majd bepötyögöm.


Amiért most írok - nagyon megkönnyítenéd a dolgunkat, ha megfogalmaznád, és leírnád, hogy mire, hol, akarod majd használni a laptopodat, milyen programokra, ha játékra, akkor mi a neve, kibocsátási dátuma, stb.

2014. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!