Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangkártya probléma témában...

Hangkártya probléma témában mit tegyek?

Figyelt kérdés
rácok nekem volna egy problémám, amiben reménykedek hogy tudtok segíteni. A barátom frissen telepített egy Windows 8.1-et, minden működik remekül, kivéve a hang. Egy Gigabyte alaplapon lévő integrált Realtek hangkarija van és nem tudjuk egyszerűen működésre bírni. Az alap driver amit feltett a windows telepítéskor úgy érzékeli, hogy működik minden jó, de mégse, mert a kimeneti eszközt digitálisként érzékeli (HDMI) és nem a hangszórókat és a hangszóró nincs letiltva meg semmi, megpróbáltunk már vagy 4 fajta realtek drivert, mindent és nem tudjuk működésre bírni. Amúgy 64 bites rendszert tett fel és szerintem vmi nem kompatibilis vele, vagy nem tudom, de már a hajam tépem. Windows 7-en tökéletesen működött neki, nekem is ugyanúgy Gigabyte alapon van Realtek kártya,32 bites rendszeren és rendesen működik, sőt ha jól emlékszem 64 bitesen is jó volt. Mellette AMD videokártyája van, ha esetleg ez számít valamit, a HDMI kimenetes digitális hang miatt gondoltam számít. Remélem tudtok segíteni Smiley

2014. ápr. 22. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy venned kéne egy másikat. Nekem is bekrepált az alaplapi, és azt mondták vegyek újjat.
2014. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali

Eredeti alaplapi driver CD-n nem volt fent hozzá való driver ? Alaplapról több infó ?

2014. ápr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!