Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hdd 2.5 3.5 adapter?

Crysis32 kérdése:

Hdd 2.5 3.5 adapter?

Figyelt kérdés
van egy hdd hibás leptopom és van egy 120gb 3.5 pata csatlakozós hdd és azt akkarom használni a leptophoz mivel nem nagyon találtam 2.5 ide csatlakozós hdd egy 2.5 3.5 adapter és kábelekel meg lehet azt csinálni hogy rá kösem a 3.5 hdd

2014. ápr. 22. 18:18
 1/6 Lajtai László ***** válasza:
Már egy jó ideje szerelek laptopokat de még nem találkoztam ilyennel. Ha jó érte egy laptopot akarsz egy 3,5" HDD vel használni? Ha igen akkor nem hiszem hogy megoldható.
2014. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lenne egy kédésem hogy miért nem eltudnád magyarázni
2014. ápr. 22. 18:43
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem akkarom vinni meg bele tuszkolni hanem ahol volt a 2.5 hdd csatlakozó-ra rá akkarok rakni az adaptert és kábelel összekötni a 3.5 hdd vel
2014. ápr. 22. 18:58
 4/6 Lajtai László ***** válasza:
Mert nem gyártanak ilyen adapter/kábelt. Legalábbis én nem találkoztam ilyennel. A tápellátással is gond lenne mert a 3,5 hdd sokkal többet fogyaszt mint egy notebook hdd. És ha külső adapterrel meg is lehetne oldani akkor is probléma lenne a bootolással. Nem egyszerre indulna a noti és a merevlemez. És most meg is néztem hátha van ilyesmi de nincs. Olyan létezik hogy asztali gépbe notebook merevlemez de sajnos visszafelé nincs ilyen. A hardveraprón találsz használt merevlemezt 6-7 ezer környékén.
2014. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és az megoldható hogy veszek egy satás hdd és egy sata ide átalakitóval használom
2014. ápr. 22. 21:17
 6/6 Lajtai László ***** válasza:
Ha elfér akkor igen. De előtte mérd le hogy biztosan elfér e. [link] ha erre gondolsz.
2014. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!